Předvádění sklizňové technologie a překládacího vozu PERARD

PERARD, to jsou HI-TECH překládací vozy

Vážení přátelé, žně se kvapem blíží a stejně tak se blíží možnost ukázat, jak má vypadat moderní sklizňová linka založená na práci HI-TECH překládacího vozu PERARD.

Připravil jsem pro Vás model Interbenne 25, se kterým budu jezdit já osobně a předvedu Vám nejen samotný koncept vozu PERARD Interbenne, jeho specifické a konstrukční praktické prvky v reálných sklizňových podmínkách. Současně Vám předvedu také práci kompletní sklizňové linky a způsob, jak má sklizeň probíhat za podpory překládacího vozu.

To vše můžete zažít přímo na Vašem poli!

Mild depression of myocardial function, similar to advice.

Zajímavost

Jedna ze zastávek v předváděcím programu bude zemědělská společnost se sídlem na jižní Moravě, kde se PERARD stane součástí přímého porovnávání a předvádění dvou nejvýkonnějších sklízecích mlátiček na trhu a to v průběhu několika dní na stejných polích.

Máte tak možnost vidět nejen přímé porovnání dvou renomovaných výrobců sklízecích mlátiček se svými nejvýkonnějšími modely, ale díky PERARDu také kompletní technologickou linku založenou na práci překládacího vozu a praktické výhody konceptu Interbenne v reálných sklizňových podmínkách! Máte zájem předvést efektivní sklizňovou technologii a HI-TECH překládací vůz PERARD Interbenne 25 v průběhu žní na svých polích?

Ozvěte se mi co nejrychleji! Program předvádění je nabitý a zbývá už jen pár dní prostoru pro nové zájemce.

 

Michal Horák

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mobil: 720 506 621

2
1
3
4

Kontakt

„Volejte mi a pište kdykoli, jsem tu pro Vás!“

Michal Horák

e-mail: horak@prekladacivozy.cz

mobil: 720 506 621