Zvýhodněné ceny a přátelské financování

PERARD, to jsou HI-TECH překládací vozy

(čtení cca 2 minuty)

 

Jaké byly Vaše letošní žně? Zažili jste mokré, komplikované a příliš dlouhé žně, jejichž průběh se projevil na kvalitě komodit? Sklizeň trvala příliš dlouho, protáhly se následné polní práce a všechno se na sebe nabalovalo, jako velká sněhová koule, která postupně nabírá na velikosti problémů, stresu a starostí?

Kolikrát jste vytahovali zapadnutý odvoz z pole a po něm zbyly jen nadměrně utužené a zdevastované souvratě?

 

Chcete příští rok zažít opět stejné problémy?

 …nebo chcete průběh žní, kde ani nepocítíte typické problémy mokrých žní?

 

 Jaké byly žně jednoho z majitelů překládacích vozů PERARD?

Letošní žně byly velmi komplikované. Vlivem pravidelných dešťových přeháněk se sklízelo pouze několik málo hodin denně. I přesto žně na naší rodinné farmě proběhly velmi dobře a byly jsme jedni z prvních v širokém okolí, kdo měl již sklizeno.

Hlavní zásluhu na tomto výsledku má překládací vůz PERARD, který neuvěřitelným způsobem dokázal posunout hranice denních výkonů našich 4 kombajnů. PERARD na poli předváděl úžasný koncert! Zamezil zbytečným prostojům kombajnů, což bylo rozhodující pro rychlý průběh žní. Nebylo výjimkou, kdy jsme za pomoci PERARDu sklidili o 20 % ha denně navíc!

Další významný přínos překládacího vozu PERARD se naplno projevil při překládání přes příkop. Díky této jedinečné vlastnosti PERARDu jsme nebyli nuceni jezdit s kamiony a dalšími odvozy do pole, což v těchto mokrých žních bylo osudovou chybou. Mít starosti a řešit problémy se zapadnutým odvozem v poli a dívat se na zdevastované souvratě, které odvoz způsobil, to jsou situace, od kterých nás PERARD zachránil!

Letošní mokré žně potvrdily, jakou hodnotu pro nás překládací vůz PERARD představuje!“

                                                                                   Miloslav Lukáš, jednatel společnosti AGRO ZM, s.r.o.

 

Teď to nejdůležitější!

Ve spolupráci s panem Patrickem Perardem -majitelem a zakladatelem rodinné společnosti PERARD, jsme pro Vás připravili nový, inovativní způsob pořízení vlastního překládacího vozu PERARD pro rok 2017. Bavíme se o mimořádném cenovém zvýhodnění podpořené přátelským financováním mimo jakékoli bankovní služby.

visit http://Purchasevyvanseonline.net/anavar-oxandrolone// Sale Anavar (Oxandrolone) free shipping Read it carefully and reread it each time you get aminobenzoate potassium capsules refilled They had a mean age of 64 years and an average smoking history of 46 pack years, with 44% identified as current smokers.

Jak tento inovativní způsob pořízení vlastního PERARDu funguje? Do konce roku 2016 nám zbývá už jen pár měsíců. Čím dříve Váš překládací vůz PERARD objednáme, tím vyšší dodatečnou slevu získáme a tím příznivější rozložení financování pro Vás uplatníme.

Financování funguje tak, že dle měsíce, ve kterém překládací vůz objednáme, uhradíte symbolickou zálohu. PERARD Vám předám v termínu, jaký si sami zvolíte a zbytek ceny zaplatíte až v létě 2017!

PS: první uzavřený říjnový obchod získá SPECIÁLNÍ BONUS!

 

Říjen 2016

25 % záloha při objednání a zbylých 75 % až v červenci

1. stupeň nadstandardní slevy

Listopad 2016

30 % záloha při objednání a zbylých 70 % až v červenci

2. stupeň dodatečného cenového bonusu

Prosinec 2016

35 % záloha při objednání a zbylých 65 % až v červenci

3. stupeň dodatečného cenového bonusu

 

 

 

A co teď?

Napište mi, jaký model a konfigurace PERARDu se Vám líbí a já Vám připravím SPECIÁLNÍ zvýhodněnou kalkulaci překládacího vozu PERARD pro Vás! 

Kontakt

„Volejte mi a pište kdykoli, jsem tu pro Vás!“

Michal Horák

e-mail: horak@prekladacivozy.cz

mobil: 720 506 621