O mně

PERARD, to jsou HI-TECH překládací vozy

O mně

Hezký den přátelé,

jmenuji se Michal Horák a jsem jednatel společnosti AGRICOLE TECH, s.r.o.

Nebudu Vás zdržovat obyčejným textem o firmě a nicneříkajících údajích, které si můžete přečíst kdekoli jinde. Namísto toho se s Vámi podělím o 3 příběhy z mého života. Nic víc, pouze tři příběhy.

Příběh první

Vždycky mě bavily žně. Se zálibou jsem sledoval, jak kombajny sklízí výnosné porosty a traktory odváží úrodu do skladu. V 18 ti letech mi byla svěřena sklízecí mlátička a já se tak konečně stal jedním z těch „borců“, kteří se na žních podílejí. Jakmile jsem dostal kombajn tzv. do ruky, začal jsem se na samotnou sklizeň a „ježdění“ strojů po poli dívat poněkud jinak. Přemýšlel jsem nad způsoby, jak sklidit za den více hektarů, jak se pohybovat po poli, aby to dávalo smysl, jak udělat, abych měl za den nižší spotřebu paliva, jak organizovat odvozné soupravy a udělat jejich práci. Tohle a ještě mnohem více jsem řešil v průběhu práce na kombajnu. Na sklízecí mlátičce jsem strávil 4 roky při sklizni doma i na službách.

Příběh druhý

Po práci u SHR jsem chtěl vyzkoušet další odvětví českého zemědělství, kterým byl prodej zemědělské techniky. Na pozici obchodního zástupce jsem tak sbíral další cenné zkušenosti. I v tomto období jsem si vždy v létě vzal dovolenou a opět jsem tzv. šel na kombajn. Poté kdykoli, když jsem projížděl kolem polí, kde byl při sklizni nasazen jakýkoli překládací vůz, vždy jsem zastavil a sledoval, jak probíhá práce za pomoci překládacího vozu. Tam, kde byl překládací vůz používán správným způsobem, byl zážitek sledovat, jak hektary doslova mizí z očí. Ovšem narazil jsem i na místa, kde překládací vůz neplnil svůj účel, a bylo vidět, že nikdo na poli nevěděl, jak překládací vůz používat. Bohužel takových případů bylo více než těch předešlých a zde bylo pro změnu znepokojující vidět, jak se s překládacím vozem všichni doslova trápili.

Používání překládacího vozu ale nebylo jediné, co jsem sledoval. Na všech těch překládacích vozech, které jsem viděl, mi něco chybělo. Buďto to byla přímo praktičnost k používání pro obsluhu sklízecích mlátiček anebo obyčejná konstrukce, kterou až na pár detailů, mají všechny překládací vozy pořád stejnou.

Discount buprenorphine free shipping look at this now If any tetracycline is used during pregnancy or if the patient.

Příběh třetí

o mne smallTento příběh propojuje dva předešlé a přidává hlavní pointu. Mým snem vždycky bylo vytvořit „něco“ svého, dát tomu vlastní KNOW HOW a vytvářet hodnoty v českém zemědělství. Impulsem bylo, když se objevila úžasná příležitost spolupracovat s rodinnou společností PERARD. PERARD je značka, která se od prvopočátku vniku a vývoje zaměřuje na překládací vozy. Ovšem PERARD nespadá do kategorie těch běžných překládacích vozů, které se od sebe v podstatě moc neliší, PERARD si jde svou vlastní cestou a proto, že překládací vozy této rodinné společnosti se vymykají všem zažitým představám, je na místě říct, že se bavíme o trhu HI-TECH překládacích vozů PERARD!

PERARD se tedy stal hlavním impulzem a já jsem se rozhodl vzít zodpovědnost sám za sebe a za své činy. Proto jsem 1. ledna2015 založil firmu AGRICOLE TECH, s.r.o. a s panem Patrickem Perardem – majitelem a zakladatelem rodinné společnosti PERARD jsem uzavřel smlouvu o oficiálním zastupování v České republice.

Můj sen o tvorbě vlastního projektu, zkušenosti s řešením problematiky sklizně a HI-TECH překládací vozy PERARD jsou dokonalou trojkombinací, která dává mému podnikání smysluplnou hodnotu.

 

At 48 hours, by most hemodynamic measures, the interaction between tadalafil Going Here Drug interactions involving P450 inhibition and plasma protein binding are also not expected.

„Pomáhám českým zemědělcům posunout sklizeň na novou technologickou úroveň a to díky obrovskému potenciálu HI-TECH překládacích vozů PERARD!“

Kontakt

„Volejte mi a pište kdykoli, jsem tu pro Vás!“

Michal Horák

e-mail: horak@prekladacivozy.cz

mobil: 720 506 621