O nás

PERARD, to jsou HI-TECH překládací vozy

Proč PERARD?

PERARD je rodinná společnost, v jejímž čele je přímo majitel a zakladatel, pan Patrick Perard, spolu se svými rodinnými nástupci. Společnost sídlí ve Verdunu, v severovýchodní části Francie.

PERARD si jde svou vlastní cestou vývoje a výroby. Proto zde nehledejte tuctový překládací vůz pouze s jiným barevným odstínem, kterých je v Evropě plno... Ostatně o tom se můžeme sami přesvědčit již při pohledu na vyráběné koncepty vozů INTERBENNE, X-FLOW a X-TRACK.

„Program rodinné společnosti PERARD tvoří 9 kolových modelů a 4 sériově vyráběné modely na pásovém podvozku. To je největší vyráběné spektrum v Evropě! Dalším TOP faktem je největší rozsah kubatur, a to od nejmenšího vozu na trhu s objemem 15.000 litrů až po největší a nejvýkonnější překládací vůz v Evropě s objemem 46.000 litrů!“

Proč je pro překládací vozy PERARD charakteristické slovo HI-TECH? Zkratka HI-TECH znamená High Technology, do češtiny přeloženo: vysoká technologická úroveň anebo nejpokrokovější dostupná technologie. Abychom toto dobře pochopili, je třeba si uvědomit, že PERARD je absolutně něco jiného, než na co jsme byli doposud zvyklí a co jsme na českém trhu mohli vidět.

Slovo HI-TECH si PERARD vybojoval:

 • nejvyspělejším technologickým řešením a obrovským přínosem pro hospodaření
 • jedinečným konstrukčním řešením vozů X-FLOW, INTERBENNE a X-TRACK
 • úžasnou praktičností používání

Dále sem můžeme zařadit sobě vlastní specifický design, spoustu praktických prvků a enormní vliv na efektivitu hospodaření.

„PERARD není nejlepší překládací vůz. Nejlepší překládací vůz neexistuje, tak je to ostatně i ve všem ostatním! Existují pouze Vaše rozhodnutí o tom, co je pro Vás a Vaše hospodaření nejlepším řešením!“

Trochu historie o tom, jak to vlastně bylo s překládacími vozy...

Pan Patrick Perard sestrojil v roce 1990 vůz, který se svým fyzickým vzhledem blížil nynější podobě překládacího vozu. Vývoj pokračoval, přicházely nové nápady, konstrukční vylepšení a první sériově vyráběné překládací vozy PERARD byly oficiálně představeny již v roce 2001 na veletrhu SIMA v Paříži.

Jinými slovy řečeno, v podstatě více než 15 let zkušeností a vlastního vývoje dělá z rodinné společnosti PERARD jednoho z nejzkušenějších a nejprogresivnějších výrobců překládacích vozů v Evropě! Toho je jasným důkazem technologická vyspělost a úroveň současných HI-TECH překládacích vozů PERARD!

Proč Michal Horák?

Nejsem prodejce, považuji se spíše za poradce s cílem pomáhat českým zemědělcům. Proto vše, co se týká HI-TECH překládacích vozů PERARD, jejich nasazení a používání i vše z pohledu sklizňové technologie, budeme řešit spolu. Nezajímá mě, zda budou PERARDy nejprodávanější nebo ne... Zajímáte mě Vy, Vaše podmínky hospodaření, Vaše požadavky a vize!

Nezabývám se několika desítkami dalších různých značek a výrobků. Vyznávám maximální profesionalitu a odborný přístup, proto dělám to, co umím a čemu rozumím: zaměřuji se především na používání překládacích vozů, HI-TECH překládací vozy PERARD a zefektivnění a optimalizaci sklizně, potažmo hospodaření.

„Nikomu nic nenabízím a nikomu nic nevnucuji. Lidem nelžu a nedělám z nich hlupáky, vyznávám férové a upřímné jednání. Nikoho nepomlouvám a praktikám konkurenčního boje se nepodřizuji! Nepodnikám proto, abych zbohatnul. Podnikám s rozumem a citem.
To co dělám, dělám proto, že mě to baví. Svou práci dělám s láskou a vášní, s cílem vytvářet hodnoty a pomáhat českým zemědělcům!“

Proč projekt AGRICOLE TECHNOLOGY 2016?

Tento projekt není jen o překládacích vozech, projekt AGRICOLE TECHNOLOGY 2016 má dvě úrovně a dvě zaměření:

 • HI-TECH překládání
  Praktické poradenství a pomoc při zavádění a provozu HI-TECH překládacího vozu PERARD při sklizni.
 • HI-TECH sklizeň
  Pomoc a poradenství pro sestavení, vylepšení a optimalizaci Vaši sklizně. Týká se také organizace práce a zefektivnění provozu všech strojů sklizňové linky.

„Projekt AGRICOLE TECHNOLOGY 2016 není zaměřený jen na překládací vozy. Tento projekt je zaměřený na celou sklizeň, potažmo hospodaření. Je to v České republice jedinečný projekt, jehož úkolem je především pomoc a poradenství v oblasti efektivního používání strojů, úspory času a ochrany půdního fondu. Jeho výsledkem je vyšší efektivita práce, zlepšení ekonomiky provozu strojů a vyšší technologická úroveň Vašeho hospodaření!“

S čím vším se na mě můžete obrátit a co Vám pomůžu vyřešit?

 • Sestavení sklizňové linky…
 • Zvýšení produktivity hospodaření…
 • Vylepšení stávající sklizňové linky…
 • Rapidní snížení nákladů…

 • Zefektivnění provozu strojů…
 • Optimalizace sklizňové linky…
 • Jednoduchá organizace práce…

Kontakt

„Volejte mi a pište kdykoli, jsem tu pro Vás!“

Michal Horák

e-mail: horak@prekladacivozy.cz

mobil: 720 506 621