O nás

PERARD, to jsou HI-TECH překládací vozy

Skladové mašiny za zvýhodněné ceny, aktualizováno 1. února 2018

 

PERARD Interbenne 38

Pro koho?

Ideální řešení pro větší zemědělské podniky a službaře, kteří disponují těmi nejvýkonnějšími kombajny v počtu 3-4 ks. Překládací vozy této nejvyšší kategorie pracují v České republice od roku 2015 v počtu již 4 ks.

Kteří čeští zemědělci úspěšně používají Interbenne 38? ROSTĚNICE, a.s., Vladimír Berka zemědělské služby, Statek Novák Jarpice-Kamenice, s.r.o. a AGRO ZM, s.r.o. bratří Lukášů.

Chcete se stát dalším významným, již 5. majitelem tohoto velikána?

 

S čím dalším Vám Interbenne 38 pomůže?

Multifunkční překládací vůz. Tak lze koncept Interbenne dokonale charakterizovat. Kromě obsluhy kombajnů, jedinečné patentované vlastnosti – překládání přes příkop – s ním dokážete pohodlně plnit rozmetadla hnojiv a secí stroje, a to bez jakékoli úpravy. Dále zvládnete plnit železniční vagony, tzv. čmeláky atp. Třešničkou na dortu tohoto konceptu je plnohodnotná náhrada klasického návěsu pro sypké hmoty!

 

Jaký je stav a výbava mašiny?

Předváděcí model z roku 2016. V období červenec 2016 až září 2017 odpracoval pouze cca 40 dní. Překládal jen obiloviny a řepku, bez kukuřice, hnojiv a osiv.

Nadstandardní výbavou jsou nízkotlaké pneumatiky 710/50 R 26.5, kamerový systém s kamerou na výsypné koncovce, obslužná lávka uvnitř zásobníku a ochrana šneků vůči hnojivům. Hydraulicky odpružená oj, závěs K 80 nebo oko 50 mm. LED osvětlení na výsypné koncovce a v zásobníku, rolovaná plachta a spousta dalších praktických prvků.

Kompletní technické parametry najdete zde: www.prekladacivozy.cz/prekladaci-vozy/stroje/interbenne/interbenne-38

 

Reference českých zemědělců:

„Pro náš, již druhý, překládací vůz PERARD, jsme se rozhodli díky jeho specifické konstrukci, která nám při sklizni umožňuje překládat do kamionů stojících mimo pole a také jednoduché a rychlé plnění hnojiv a osiv. Pro obsluhu našich výkonných sklízecích mlátiček jsme vybrali třínápravový model Interbenne 38.“

                                            Ing. Vítězslav Navrátil, předseda představenstva ROSTĚNICE a.s.

 

 

 Významný přínos překládacího vozu PERARD se naplno projevil při překládání přes příkop. Díky této jedinečné vlastnosti PERARDu jsem nebyli nuceni jezdit s kamiony a dalšími odvozy do pole, což v mokrých žních bylo osudovou chybou!"

                                                                 Miloslav Lukáš, jednatel společnosti AGRO ZM, s.r.o.

 

 

PERARD Interbenne 38 odvádí vysoce kvalitní práci, šetří čas a zefektivňuje průběh žňových prací včetně jedinečné schopnosti překládat přes příkop, díky čemuž není nutné zajíždět s kamiony do pole a devastovat si souvratě!"

                                                                                             Vladimír Berka, zemědělské služby

 

Jaká je hodnota investice do tohoto překládacího vozu?

Investice je rovných 100.000,- € bez DPH. Minimální životnost počítejme alespoň 10 let. Což představuje pouze 10.000,- € za multifunkční návěs, kterým zefektivníte svou sklizeň, zlepšíte ekonomiku hospodaření, nahradíte nakladač při plnění hnojiv a osiv, čímž si navíc zvýšíte výkonnost těchto prací. To vše podtrhuje jedinečná schopnost, díky níž plnohodnotně nahradíte klasický návěs pro sypké hmoty! Co víc si přát?

Obchodní bonusy: rychlé dodání pro brzké regenerační přihnojování a setí jařin! Záruka 12 měsíců. Sklizňové poradenství “Jak využít potenciál překládacího vozu?“

Pekldn-pes-pkopInterbenne-38---1

Interbenne-38---4

Interbenne-38---2

 Interbenne-38---5

 

 

 

 

 

 

PERARD X-FLOW 15

Pro koho?

Ideální řešení pro SHR a malé zemědělské podniky. Využijete jeho potenciál pro zvýšení výkonu jednoho středně výkonného kombajnu, typu New Holland CX nebo vytřásadlový Lexion a podobné výkonné kategorie sklízecích mlátiček nebo dvou malých kombajnů. Od uvedení tohoto konceptu „malého překládacího vozu“ pomáhá evropským zemědělcům již více jak 33 ks těchto „malých X-FLOW“!

 

S čím dalším Vám X-FLOW pomůže?

S tímto X-FLOW máte možnost vozit hnojiva i osiva a zjednodušit si tak plnění secích strojů a rozmetadel hnojiv. S X-FLOW dokážete plnit železniční vagony a převážet sypké materiály po silnicích. Jeho mimosezónní využití je velké, v podstatě máte k dispozici jednonápravový 15 kubíkový návěs!

 

Jaký je stav a výbava mašiny?

Jedná se o předváděcí model pro ČR, odpracováno cca 20 dní, rok výroby 2017, pneumatiky 710/70 R 38, dvouhadicové brzdy, závěs koule K 80 nebo oko 50 mm, LED osvětlení na výsypné koncovce a v zásobníku.

Kompletní technické parametry najdete zde: www.prekladacivozy.cz/prekladaci-vozy/stroje/x-flow/male-x-flow/x-flow-15

 

Reference pana Martina Skácela, SHR (okr. Svitavy):

 „Jsme rodinná farma a ve třech lidech hospodaříme na 210 ha pudy. Při žních jsme zažili výhody překládacího vozu PERARD X-FLOW 15. Máme Tucano 430 a na to, že je to relativně malý kombajn, díky PERARDu jsme se dostali na výkonnost asi 20 ha/den v řepkách i s přejezdy mezi pozemky. Denní výkonnost kombajnu se nám zvýšila podle velikosti a členitosti pozemku od 3 do 5 ha/den v řepce, a dokonce se snížila i spotřeba kombajnu asi o 2 l/ha. Při stejném poctu lidí se zvýšila denní výkonnost a také odvozní kapacita.

Traktor o výkonu 140 koní zvládal X-FLOW dobře a nebyl problém ani v kopcích. Díky extrémně velkým kolům v poli prakticky nebyly vidět koleje, zato kombajn se bořil výrazně víc.

Překládacím vozem PERARD jsme ušetřili spoustu casu, což se pozitivně projevilo na žních. Překládací vůz PERARD X-FLOW nám rozhodne pomohl!“

                                                                                Martin Skácel, SHR, Jevíčko (okr. Svitavy)

 

Jaká je hodnota investice do tohoto překládacího vozu?

Investice 950.000,- Kč bez DPH, životnost počítejme minimálně 10 let, což znamená, že ročně Vás X-FLOW stojí pouze 95.000,- Kč! Jinými slovy řekněme, že za 95 tis. Kč ročně zefektivníte sklizeň, snížíte spotřebu kombajnu, dostanete svou úrodu rychleji z pole v té nejvyšší kvalitě! Stanete se tak méně závislými na rozmarech počasí a čas pro sklizeň dokážete využít na maximum!

Obchodní bonusy: kamerový systém s kamerou na výsypné koncovce, nadstandardní záruka 3 roky, sklizňové poradenství “Jak využít potenciál překládacího vozu?“

 

PS: mašina je k vidění severně od Brna.

Fotogalerie ze sklizně řepky pana Martina Skácela: www.farmweb.cz/index.php?page=view_gallery&gal=55786

 XF-1 XF-3 XF-2

 

 

 

 

 

 

PERARD Interbenne 19

Pro koho?

Ideální řešení pro středně velké zemědělské podniky a službaře, kteří disponují jedním výkonným kombajnem anebo dvěma středně velkými mlátičkami.

Tento nejmenší překládací vůz konceptu Interbenne 19 v České republice prozatím nejezdí, stanete se tak absolutně prvním majitelem multifunkčního jednonápravového vozu PERARD Interbenne 19 v České republice!

 

S čím dalším Vám Interbenne 19 pomůže?

Multifunkční překládací vůz. Tak lze koncept Interbenne dokonale charakterizovat. Kromě obsluhy kombajnů, jedinečné patentované vlastnosti – překládání přes příkop – s ním dokážete pohodlně plnit rozmetadla hnojiv a secí stroje, a to bez jakékoli úpravy. Dále zvládnete plnit železniční vagony, tzv. čmeláky atp. Třešničkou na dortu tohoto konceptu je plnohodnotná náhrada klasického návěsu pro sypké hmoty!

 

Jaký je stav a výbava mašiny?

Jedná se o použitý vůz, jehož původním majitelem byl francouzský SHR. Rok výroby 2015, doba používání 2 roky. Výbava mašiny: hydraulicky odpružená oj, vážící systém Digi Star GT 400 „on-line“, pneumatiky 650/75 R 32, kamerový systém s kamerou na výsypné koncovce a barevný monitor v kabině traktoru. Závěs koule K 80, pracovní osvětlení a rolovaná plachta zásobníku.

Přípravu na sezónu, kompletní prohlídku a servis vozu provedli přímo servisní technici výrobce PERARD. 100 % stav, připraven na sezónu! Kompletní technické parametry najdete zde: www.prekladacivozy.cz/prekladaci-vozy/stroje/interbenne/interbenne-19

 

Reference českých zemědělců, majitelů konceptu Interbenne:

www.prekladacivozy.cz/reference

 

 

Jaká je hodnota investice do tohoto překládacího vozu?

Pořizovací cena je 49.000,- € bez DPH. V případě používání vozu po dobu 10 let se dostaneme na částku pouze 4.900,- € za multifunkční návěs, kterým zefektivníte svou sklizeň, zlepšíte ekonomiku hospodaření, nahradíte nakladač při plnění hnojiv a osiv, čímž si navíc zvýšíte výkonnost těchto prací. To vše podtrhuje jedinečná schopnost, díky níž plnohodnotně nahradíte klasický návěs pro sypké hmoty!

Obchodní bonusy: rychlé dodání pro brzké regenerační přihnojování a setí jařin! Záruka 12 měsíců. Sklizňové poradenství “Jak využít potenciál překládacího vozu?“

Kontakt

„Volejte mi a pište kdykoli, jsem tu pro Vás!“

Michal Horák

e-mail: horak@prekladacivozy.cz

mobil: 720 506 621