Reference

PERARD, to jsou HI-TECH překládací vozy

Reference a zkušenosti českých zemědělců

Kdo se rozhodl vyřešit svou sklizeň pomocí překládacích vozů PERARD?

Kdo všechno jsou ti prestižní a progresivní čeští zemědělci?

 

Podnikatelé ve službách                           Zemědělští prvovýrobci

Lukáš Král                                                                   ROSTĚNICE, a.s.

Služby ŠVARC s.r.o.                                                   AGRO ZM, s.r.o.

Vladimír Berka                                                           LUKRENA a.s.

Agroslužby Medera s.r.o.                                         Statek Novák Jarpice-Kamenice, s.r.o.

Sindex, spol. s.r.o.                                                     RAVA zemědělský podnik

Milan Hutník                                                              ADW AGRO, a.s.

Sklizňové služby Michal Horák, s.r.o.                     Martin Skácel

 

Jaké překládací vozy si čeští zemědělci nejvíce pořizují za poslední 3 roky?

8x       Interbenne 25                 Lukáš Král, Agroslužby Medera s.r.o., ROSTĚNICE a.s., Sklizňové služby Michal Horák, s.r.o. a další.

4x      Interbenne 38                 ROSTĚNICE a.s., AGRO ZM s.r.o., Vladimír Berka, Statek Novák Jarpice-Kamenice s.r.o.

3x       Trans-eXpress 500         ADW AGRO, a.s., Služby ŠVARC s.r.o., Sidnex, spol. s.r.o.

1x       X-FLOW 15

1x       Interbenne 46

Miloslav Lukáš, jednatel společnosti AGRO ZM, s.r.o.

„S překládacími vozy jsme neměli téměř žádné zkušenosti. Jediný, který se nám líbil a který svým provedením vyčníval z řady všech ostatních, byl právě PERARD. Požadovali jsme obsluhu našich 3-4 výkonných sklízecích mlátiček, proto nám Michal Horák dodal vůz s objemem 38.000 litrů. Kromě všech záležitostí kolem samotného stroje, nám navíc Michal Horák pomohl a poradil, jak překládací vůz při sklizni prakticky používat. Díky tomuto poradenství jsme tak od samého začátku práce s překládacím vozem PERARD podávali maximální výkon, aniž bychom se museli svépomoci učit, jak adaptovat překládací vůz do našich sklizňových podmínek. PERARD navíc používáme k rychlému a jednoduchému plnění secího stroje a rozmetadla hnojiv. S překládacím vozem PERARD Interbenne 38 a s odvedenou prací Michala Horáka jsme velmi spokojeni.“ Dodává pan Miloslav Lukáš.
1
2
3
4
5
6

Where to purchase ketamine without a prescription canada However, elderly patients are more likely to have age-related kidney, liver, or heart problems, which may require caution and an adjustment in the dose check my reference.

Lukáš Král, zemědělské služby

 „V jednoduchosti je krása a spolehlivost, tímto jsme se řídili při nákupu prvního překládacího vozu německé výroby v roce 2013. Pro velký zájem zákazníků o práci překládacího vozu, jsme se rozhodli na sezónu 2015 pořídit další překládací vůz. Mysleli jsme, že máme jasno, opět to bude ten stejný překládací vůz, ale až do té doby, než jsme se potkali s Michalem Horákem. Rozhodnutí nakonec padlo na PERARD Interbenne 25. Překládací vůz je konstrukčně složitější, ale má pro nás zase vyšší přidanou hodnotu. Velká výhoda je univerzálnost, tento čistokrevný překládací vůz se dá použít i jako plnohodnotný návěs, který dokáže svůj náklad vyložit i ve velmi stísněných prostorech. Dále se nám líbí překládací rychlost, překládací vzdálenost 4,3m a překládací výška v rozsahu od 1,8m až do 4,5m, tyto parametry umožňují nasazení vozu i mimo žně.“
7
8
9
10
11
12

Ing. Vítězslav Navrátil, předseda představenstva ROSTĚNICE, a.s.

„Pro náš, již druhý, překládací vůz PERARD, jsme se rozhodli díky jeho specifické konstrukci, která nám při sklizni umožňuje překládat do kamionů stojících mimo pole a také jednoduché a rychlé plnění hnojiv a osiv. Pro obsluhu našich výkonných sklízecích mlátiček jsme vybrali třínápravový model Interbenne 38.“
13
14
15
16
17
18

Kontakt

„Volejte mi a pište kdykoli, jsem tu pro Vás!“

Michal Horák

e-mail: horak@prekladacivozy.cz

mobil: 720 506 621