PERARD Vám ušetří peníze za klasický návěs

Vysypávat dozadu za sebe jako klasický návěs, to je druhý nejčastější způsob využití PERARDŮ českými zemědělci!

Hodilo by se odvést poslední fůru z pole a netahat kvůli tomu odvoz zpět ke kombajnům? Nestíhá odvoz a je potřeba posílit odvoz napřímo z pole do skladu? Prší a převáží se komodity mezi sklady nebo do výkupu? Převážíte v sezoně nejrůznější komodity a hodil by se návěs? Zas takové využití by ale návěs neměl a nechce se Vám za klasický návěs utrácet peníze? Napadá Vás situace a možnost, kdy by se Vám hodilo mít PERARDA a používat jej při vysýpání dozadu za sebe?

Ulehčilo by Vám to práci? Přineslo zvýšení využití a tím i atraktivní ekonomiku? Je schopnost vysypávat dozadu jako klasický návěs právě to, co si představíte pod charakteristickým označením “multifunkční“?

Víte, jakou vlastnost nejvíce využívají čeští majitelé PERARDŮ? Hned za charakteristickým rysem PERARDU, překládat přes příkop, je právě tato patentovaná schopnost vysypávat dozadu za sebe jako klasický návěs, druhý nejčastější způsob využití PERARDŮ českými zemědělci!

„Kvůli dozrávání plodin a průběhu sklizně bylo nutné rozdělit kombajny po více polích. Využil jsem schopnost PERARDU použít jej jako silniční vozidlo a nahradit klasický návěs. Jeho nasazení v této formě bylo velmi působivé a zanechalo dobrý dojem. Toho jsem nakonec během žní využíval velmi často. Právě tato jedinečná schopnost překládacího vozu potvrdila, jakou obrovskou hodnotu pro mě PERARD má! Kdybych zakoupil jakýkoli jiný překládací vůz, víc jak polovinu žní by zůstal stát na dvoře a akorát zavazel.“

Libor Šváb, majitel vozu PERARD Interbenne 38 v designovém provedení “Blue emotion“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Kouzlo PERARDU je v plnohodnotné náhradě klasického návěsu. Díky této schopnosti dokážeme navýšit odvozní kapacity a nahradit obyčejné návěsy při vysýpání ve stísněných prostorách.“

Miloslav Lukáš, jednatel rodinné farmy (okr. Louny)

"PERARD, zodpovědně, s úctou a ❤ k půdě! Se smyslem pro jednoduché, bezstarostné a chytré hospodaření!"